nieuws

Nominaties Gouden A.A.P. 2011

Geen categorie

ARCAM heeft de genomineerden bekend gemaakt voor de Amsterdamse Architectuur Prijs 2011, ofwel de Gouden A.A.P. 2011. De bekendmaking van de winnende architect en opdrachtgever én de presentatie van het boek vinden half april plaats. De prijs wordt uitgereikt door de winnaar van de vorige editie, Wiel Arets voor de Vier Torens Osdorp.

Nominaties Gouden A.A.P. 2011

 

De genomineerden

1. Drijvend Kantoor Waternet – Attika Architekten/Waternet
2. Keypoint Toetsenbordweg (kantoor) – Dedato ontwerpers en architecten/Keystone Vastgoed
3. Collectiecentrum Amsterdam Museum – Quist Wintermans Architekten/Amsterdam Museum
4. Hulshoff Archiefbeheer – ITZ-Architecten/Hulshoff Archiefbeheer
5. De Binderij (wooncomplex) – Bureau Kroner/De Key, De Principaal i.c.w. PFC2 Envelopment
6. Fiets- en voetgangersburg Erasmusgracht – DP6 architectuurstudio/Gemeente Amsterdam, Stadsdeel West
7. Noordstrook Masira Blok B (wooncomplex) – ANA Architecten/Far West
8. Jamboni – De Parade (wooncomplex met voorzieningen) – arons en gelauff architecten/De Alliantie
9. Jamboni- Hart Staalmanplein (wooncomplex met voorzieningen) – Wingender Hovenier Architecten/De Alliantie
10. Jamboni – Hart Staalmanplein (wooncomplex met voorzieningen) – Onix/De Alliantie
11. Academic Centre for Dentistry Amsterdam (ACTA) – Benthem Crouwel Architekten/Vrije Universiteit Amsterdam
12. FOZ (kantoor) – Foreign Office Architects en OEVERZAAIJER/Consortium Mahler4
13. Watervilla De Omval – +31 ARCHITECTS/privé
14. Universitair Sportcentrum (USC) – Rudy Uytenhaak Architectenbureau/Universiteit van Amsterdam, Universitair Sportcentrum
15. FNWI, Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica – Rudy Uytenhaak Architectenbureau/Universiteit van Amsterdam
16. De XXX-en (kantoor) – BNB architecten i.s.m. BO6 Architectenbureau/Collectief zakelijk Opdrachtgeverschap (CZO)
17. Design020 (woonwarenhuis) – Cees Nagelkerke Architcture/Rolf en Olivier Smitshuizen
18. Waterwoningen Steigereiland – Architectenbureau Marlies Rohmer/Ontwikkelingscombinatie Waterbuurt West VOF, Woning Stichting Eigen Haard
19. Solid 18 (wooncomplex) – Claus en Kaan Architecten/De Principaal Amsterdam
20. Blok 63 (wooncomplex) – Claus en Kaan Architecten/De Alliantie
21. Blok 62 (wooncomplex) – arons en gelauff architecten/Driedee bv (De Key-De Principaal)
22. Gebouw Emmy Andriesse (wooncomplex) – Attika Architekten/Lingotto Vastgoed, Amvest
23. Blok 65b (wooncomplex) – Moriko Kira Architect/Amvest Woningen NOVA
24. Fénice Toren (wooncomplex) – Köther Salman Koedijk Architecten/Ymere
25. Synagoge Liberaal Joodse Gemeente Amsterdam – SeARCH/ Liberaal Joodse Gemeente Amsterdam

 

 

Reageer op dit artikel
Lees voordat u gaat reageren de spelregels